"Хатина дядька Тома"Яким я побачив Тома до 10 речень.Срочно помогите!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я б побачив Тома нігером який би дуже любив дітей, можливо він би пішов працювати в лікарню, там би він допомагав хворим діткам. Можливо він би працював учителем, він би навчав дітей розуму. Можливо він би працював в садіку також би навчав дітей. Можливо він став би качком і почав займатися боксом, тоді він би наваляв Тайсону. Можливо він став би футболістом грав би за Канаду. Можливо він би став рабовласником який так само продавав білих людей в рабство. Можливо він би став призедентом Канади, тому що такі люди достойні цього права. Дуже багато ким я уявляю собі Тома, цей  чоловік зробив багато...
Гость
Ох йо, привет Не ожидала увидеть