Хелп ми! Ну очень нужно! Помогите кто, что может. 1) Основа рівнобедреного трикутника 16 см , а бічна сторона 10 см . Знайти висоту Δ , проведену до його основи 2) Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 22 см і 12 см , а бічна ...

Хелп ми! Ну очень нужно! Помогите кто, что может. 1) Основа рівнобедреного трикутника 16 см , а бічна сторона 10 см . Знайти висоту Δ , проведену до його основи 2) Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 22 см і 12 см , а бічна сторона 13 см .Знайдіть висоту трапеції
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) дивись. фото. АD=СD=16/2=8 см. ΔАВD. АD²=АВ²-ВD²=100-64=36. АD=√36=6 см. Відповідь: 6 см. 2) Побудуємо ВК⊥АD і СМ⊥АD, КВСМ- прямокутник, ВС=КМ=12 см. АК=МD (ΔАВК=ΔDВМ). АК=МD=(22-12)/2=5 см. ΔАВК. ВК²=АВ²-АК²=169-25=144. ВК=√144=12 см. Відповідь: 12 см.