Хмтрун живе на 4 поверсі.Веселун живе у цьому ж будинку,але,піднімаючись вгору,з першого поверху,нараховує у два рази більше сходинок,ніж Хитрун.На якому поверсі живе Веселун,якщо на перший поверх сходинок нема і між поверхами ...

Хмтрун живе на 4 поверсі.Веселун живе у цьому ж будинку,але,піднімаючись вгору,з першого поверху,нараховує у два рази більше сходинок,ніж Хитрун.На якому поверсі живе Веселун,якщо на перший поверх сходинок нема і між поверхами однакова кількість сходинок?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На 7 поверси. Всера была задача эта.