ХОТЬ НА ПОЛОВИНУ, ОЧЕНЬ НУЖНО Підсумуймо вивчене 1. До якого жанрового різновиду належить роман «Вершники»? У чому полягають особливості такого твору? Аргументуйте своє судження. 2. Кого з персонажів новели «Подвійне коло» авто...
ХОТЬ НА ПОЛОВИНУ, ОЧЕНЬ НУЖНО
Підсумуймо вивчене
1. До якого жанрового різновиду належить роман «Вершники»? У чому полягають особливості такого твору? Аргументуйте своє судження.
2. Кого з персонажів новели «Подвійне коло» автор найбільше вирізняє і чому? Хто є найкращим другом і Данилка в новелі «Дитинство»? У якій атмосфері зростав хлопчик?
3. Що уособлює стара Половчиха в новелі «Шаланда в морі»?
Калейдоскоп запитань
1. Що вам імпонує в образах Мусія та Марії Половців, а що відштовхує?
2. Чи можна сказати, що у новелі «Подвійне коло» порушено проблему гуманізму? Доведіть свою думку.
3. Чи можна братовбивство виправдати якоюсь високою і благородною ідеєю?
4. Порівняйте образи матерів у новелах Миколи Хвильового «ЯІ (Романтика)» та Юрія Яновського «Подвійне коло». Що між цими образами спільного, а що відмінного? Якими постають їхні сини? Котрий з них вам більше імпонує й чому?
5. Порівняйте «праведний суд» інквізиторів XX століття у новелі Хвильового «Я (Романтика)» і революційний трибунал у новелі Яновського «Подвійне коло».
6. Що споріднює образи Половчихи із новели «Шаланда в морі» та Ярославни зі «Слова про похід Ігорів»? Чи можна вважати образ жінки-матері, яка чекає з походу свого чоловіка, баладним?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Найкращим другом Данилка був Дідусь. Хлопчик зростав у сім'ї, де всі підтримували один одного
6.Обидві жінки чекали до останнього своїх чоловіків, коли інші здалися