Хто запропонував систему?Птолимей чи Коперник? Хто в центрі системи? Птолимей чи Коперник? Чи рухається земля? Птолимей чи Коперник? Чи рухається місяць? Птолимей чи Коперник?Чи є сфера нерухомих зірок? Птолимей чи Коперник? Хт...

Хто запропонував систему?Птолимей чи Коперник? Хто в центрі системи? Птолимей чи Коперник? Чи рухається земля? Птолимей чи Коперник? Чи рухається місяць? Птолимей чи Коперник?Чи є сфера нерухомих зірок? Птолимей чи Коперник? Хто це все запропонував Птолимей чи Коперник у мене кр.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коперник первым опроверг геоцентрическую систему. Он является первым создателем гелиоцентрической системы.