Хто звернувся з таким посланням до англійського короля? «Ви, король Англії, і ви, герцог Бедфорд, що називає себе регентом королівства Французького... виконайте свій обов’язок перед Небесним Королем... віддайте Діві... ключі ві...

Хто звернувся з таким посланням до англійського короля? «Ви, король Англії, і ви, герцог Бедфорд, що називає себе регентом королівства Французького... виконайте свій обов’язок перед Небесним Королем... віддайте Діві... ключі від усіх добрих міст, яким ви насильно заволоділи у Франції... і ви всі... хто перебуває під Орлеаном, повертайтеся... в свої країни, а якщо ви так не зробите, чекайте вісток від Діви, яка незабаром прийде до вас, вам на велике горе. Якщо ви, король Англії, не вчините так, то я беру на себе керівництво війною, і, де б не натрапила на ваших людей у Франції, я змушу їх піти, хочуть вони цього чи ні... Мене направив сюди Бог, Небесний Король, як свою заступницю, щоб прогнати вас зусієї Франції». А Вот Тайлер, Б Жанна д’Арк, В Робін Гуд, Г Томас Беккет
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жанна д’Арк,Я ТАК ДУМАЮ