Художник почав малювати картину в останню п’ятницю лютого, а закінчив у першу середу бе­резня.  Скільки днів працював художник над картиною? Вка­жи всі можливі варіанти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Після п’ятниці в лютому не було середи 6 днів   2) Після п’ятниці в лютому ще була середа (останній день лютого - четвер) тиждень + 6днів = 13 днів