Кількість букв і звуків у словах-гаї,ясен.мрія,дятел,сльози,район.уміння,гуздик.саджаю,тюлень,дощ,надія,пізнє,пять,пють,пізнає

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гаї - 3 букви, 4 звуки (ї => йі) ясен - 4 букви 5 звуків (я => йа) мрія - 4 букви 5 звуків (я => йа) дятел - 5 букв 5 звуків (я => а) сльози - 6 букв 5 звуків (л пом'якшений) район - 5 букв 5 звуків уміння - 6букв 5 звуків (н подовжене) ґудзик - 6 букв 5 звуків (дз один звук) саджаю 6 букв 5 звуків (дж один звук) тюлень 6 букв 5 звуків (н м'яке) дощ 3 букви 4 звуки (щ =>шч) надія 5 букв 6 звуків (я => йа) пізнє 5 букв 5 звуків п'ять 4 букви 4 звуки (я => йа і т м'яке) п'ють 4 букви 5 звуків (ю => йу і т м'яке) пізнає 6 букв 7 звуків (є => йе)