Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кілограмів печива???

Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кілограмів печива???
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24грн:2=12грн коштує 1кг цукерок 12грн*6кг=72грн
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы