Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кілограмів печива???
Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кілограмів печива???
Ответ(ы) на вопрос:
24грн:2=12грн коштує 1кг цукерок
12грн*6кг=72грн
Не нашли ответ?
Похожие вопросы