Ким? Кимдер? Не? Нелер? Сурактарына жауап беретин бирнеше соз жаз. Оларга катыстырып сойлемдер кура. 3 сынып 17 жаттыгу 149 бет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ана, мугалимдер,агаш көбелектер. бугин мен анама көмектестим. мугалимдпр куни келе жатыр. биз тал өсирдик, 5жылдан кейин ол агаш болуга азак болды. жазда балалар көбелектер тереди