Ким ти мрыэш стати?Напиши про це текст-розповыдь(желательно о дизайнере)5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я  мрію стати модельером..... Це дуже гарно професія. Робити шити одяг. Мені ця професія дуже подобається. Тому що  воно  гарна  вишивати одяг для моделей треба буде. Це займе багато часу але ця робота  не складна и не сумна .И ося чому я мрію стати модельером !!!