Напыши текст розповидь осинний дощ будь ласка допоможить рочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінній дощ холодний та з вітром. Але меня віе подобаєтся. Чому? Завдяки йому відкриваются двері до природи осені, ти звикаєш до цієї пори року та не сердишся через те що нема де загоріти. Дощик дзвенить по листочках і падає на землю. Гарно восени.
Гость
Восени зовсім не хочеться дощу, тому що й так стає прохолодно, часто дме вітер, погода похмура й непривітна. Осінній дощ сумний та холодний. Його краплі швидко збігають по листям дерев, а далі листя саме з жалем падає додолу. Осінній дощ показує нам, що літо закінчилося, а природа готується до зимового сну. За стіною дощу десь угорі ховається чисте небо й сонечко, якого так не вистачає в холодну пору року! Але у природи немає поганої погоди, та навіть дощ залишає по собі одну приємну річ – свіже повітря. Після дощу восени так легко дихається!