Кінці відрізка належать двом перпендикулярним площинам. Відомо, що проекції відрізка на дані площини рівні між собою. Середина відрізка віддалена від прямої перетину площин на 2√2см. Визначте відстані від кінців відрізка до пря...

Кінці відрізка належать двом перпендикулярним площинам. Відомо, що проекції відрізка на дані площини рівні між собою. Середина відрізка віддалена від прямої перетину площин на 2√2см. Визначте відстані від кінців відрізка до прямої перетину площин.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
решение во вложении-------------------