Кисень що надходить в організм людини під час дихання, використовується для: А) транспорту поживних речовин через клітинні мембрани Б) захисту від хвороботворних мікроорганізмів В) окиснення органічних продуктів обміну сполук Г...

Кисень що надходить в організм людини під час дихання, використовується для: А) транспорту поживних речовин через клітинні мембрани Б) захисту від хвороботворних мікроорганізмів В) окиснення органічних продуктів обміну сполук Г) виведення продуктів обміну
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) помоєму ну не знаю вроді