Китайський поет 17 столиття Лу Шушен писав: заварювання чаю- справжне мистецтво,а че потрибна людина , гидна цого чудового напою .Людина ,душа якої береже красу туманної імли,гірських хребтів и могутних скель.А сучасний фізик д...

Китайський поет 17 столиття Лу Шушен писав: заварювання чаю- справжне мистецтво,а че потрибна людина , гидна цого чудового напою .Людина ,душа якої береже красу туманної імли,гірських хребтів и могутних скель.А сучасний фізик додасть що це таінство базуеться на явичі... А) конвекції Б)випаровування В) дифузії Г) конденсації Д) дистиляції
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь-конденсації