Күн жексенбі болады ,бүгін сандуғаш ерте тұрды , Кеше әкесі отбасымен , Медеу мұз айдынына баратындарын айтқан еді , Тоңертегі астан кейін бариға , Медеуге келді ,Сандуғаш мұзайдыманиисыныптасы Арайды кездеріді , Жексенбілік де...

Күн жексенбі болады ,бүгін сандуғаш ерте тұрды , Кеше әкесі отбасымен , Медеу мұз айдынына баратындарын айтқан еді , Тоңертегі астан кейін бариға , Медеуге келді ,Сандуғаш мұзайдыманиисыныптасы Арайды кездеріді , Жексенбілік демалысты екі отбасы мұзайдында өткізді помагите перевести на русс яз поже зарание спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сегодня воскресенье.Сандугаш рано проснулась.Вчера папа сказал что они поедут на Медео.После плотного завтрака они всей семьёй поехали на каток.Там Сандугаш встретила Арай.Этот воскресный отдых две семьи провели вместе