Көндәр үтте.Йәй аҙағына муйылҙар күп булып ҡап-ҡара емештәре янып беште.Теге ҡыҙҙар тағы ла муйыл янына килделәр ҙә иң күп емешле ботаҡтарҙы һындырҙылар. Тағы ла яҙ килде.Муйыл ағасы был яҙҙа йәшел япраҡ та ярманы,аҡ сәскә лә а...

Көндәр үтте.Йәй аҙағына муйылҙар күп булып ҡап-ҡара емештәре янып беште.Теге ҡыҙҙар тағы ла муйыл янына килделәр ҙә иң күп емешле ботаҡтарҙы һындырҙылар. Тағы ла яҙ килде.Муйыл ағасы был яҙҙа йәшел япраҡ та ярманы,аҡ сәскә лә атманы. Тәбиғәттә яратыу шулай буламы. МОЖНО ПЕРЕВЕСТИ ПЛИЗЗЗ, СРОЧНО НАДО!!!!! ДАЮ 25 БАЛЛОВ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дни прошли. Под конец лета поспели чёрные черемухи. Девушки подошли к этой черемухе и начали отламывать ветки на которых самые крупные плоды. Снова пришла весна . Этой весной у этой черемухи не зацвели белые цветы и не раскрылись зелёные листья. Разве в природе бывает такая любовь? Пожалуйста.