Книга Українська мова автор М.Д.Захайрійчук, А.І. Мовчун.Вправа 208.3 клас.У малого ведмедика свято.Йому 6 років.Запросили лисеня,вовчика,їжачка та білченя.Тато ведмідь повернувся без меду з пасіки без меду.Що ж робити? Написат...
Книга Українська мова автор М.Д.Захайрійчук, А.І. Мовчун.Вправа 208.3 клас.У малого ведмедика свято.Йому 6 років.Запросили лисеня,вовчика,їжачка та білченя.Тато ведмідь повернувся без меду з пасіки без меду.Що ж робити? Написати 4 речення-продовження
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тато ведмідь сказав дітям що він не приніс меду.Діти засмутилися.Вони разом пішли і принесли меду.Вони всі разом із задоволенням їли мед.