Кого из героев рассказа человек на часах можно назвать человеком чести? помогите пожалуйста умоляю вас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Питання честі займає перше місце в ряду моральних символів. Можна пережити розпад економіки, можна змиритися, хоча і дуже важко, з розпадом держави, можна, нарешті, перетерпіти навіть розставання з найдорожчими людьми і з Батьківщиною, але з розкладанням моральності ніколи не змириться жоден народ на землі. У людському суспільстві завжди ставилися з презирством до безчесним людям.