Коли ми хочемо бачити, ким може бути людина, який справді прометеївський дух у ній живе — гляньмо на Шевченка! побудувати струуктурну схему

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли ( ), (ким ), (який ) - [ ]! Питання треба поставити так: від головного до першого по черзі підрядного речення, від першого підрядного до другого підрядного, від другого підрядного до третього підрядного.