Коло складається з трьох послідовно з'єднаних провідників , опір яких дорівнює 4 Ом,6 Ом та 5 Ом. Який струм буде йти через третій провідник,якщо їх приєднати до джерела струму з напругою 45 В?

Коло складається з трьох послідовно з'єднаних провідників , опір яких дорівнює 4 Ом,6 Ом та 5 Ом. Який струм буде йти через третій провідник,якщо їх приєднати до джерела струму з напругою 45 В?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сумарний опір R=4+6+5=15 Ом I=U/R = 45/15=3A При послідовному з'єднанні значення опорів додаються, а струм у всіх них однаковий.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы