Кому після слова річки треба поставити, якщо до частини Андрій прийшов до лісової річки... додати фрагмент рядка... А)..... й побачив лося, який п...

Кому після слова річки треба поставити, якщо до частини Андрій прийшов до лісової річки... додати фрагмент рядка... А)..... й побачив лося, який п...Кому після слова річки треба поставити, якщо до частини Андрій прийшов до лісової річки... додати фрагмент рядка... А)..... й побачив лося, який пив воду. Б). ...тихої, замисленої, укритої листям. В). ...вузькою стежкою над урочищем. Г).. .... та старого величезного дуба. Д)...... ще напередодні весняної повені.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) ненадо, Б)надо...