Конденсатор складається з трьох смуток станіолю площею 6 см² кожна, розділених дв?
Конденсатор складається з трьох смуток станіолю площею 6 см² кожна, розділених дв??ма шарами слюди по 0,01мм завтовшки. Крайні смужки станіолю з'єднані між собою. Визначте ємність такого конденсатора.
Ответ(ы) на вопрос:
С=Е0*Еr*S/ d=8.854*10-^12 * 6* (2*0.0006m^2)/ 0.00001m=6.37488*10-^9 Ф
Еr -диэл.прониц.слюды =6
d -м
S -м²
С -Ф
Не нашли ответ?
Похожие вопросы