Контрольний твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі Каким должен быть твой настоящий друг?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друг має бути вірним щоб допомогти у біді треба берегти друзів бо знайти друга дуже тяжко а загубити легко друг це та людина яка ніколи з тебе небуде сміятись обзиватись битись та багато інчого