Коп нуктен орнына "соганды","согып тур" созiнiн бiрiп койып,коширип жаз.1)далада боран2)бугин боран3)боран катты4)боран бетке карай5)боран карды ушырып

Коп нуктен орнына "соганды","согып тур" созiнiн бiрiп койып,коширип жаз. 1)далада боран 2)бугин боран 3)боран катты 4)боран бетке карай 5)боран карды ушырып
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 далада боран согып тур 2 бугин боран согады 3 боран катты согады 4 боран бетке карай согып тур 5 боран карды ушырып согады