Коректи соз топтары: мектептен шығамын, кошеден отемин,стадионға келемин.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен билим алып мектептен шығамын.Багдаршамға карап кошеден отемін. Жаяу кошелерди аралап стадионга келемин.Спотпен айналысып уйге кайтамын.стадионда ы секирип ойнаймыз.Мектепте білім алып тəртіпті болуды уйренемиз жəне коше тəртибин уйренемиз.Кошеде багдаршамды бакылауды уйренемиз.