Корінь навчання гіркий . А плід його солодкий .        Знання багато місця не займає . І в житті допомагає .                                                                                                                 У як...

  Корінь навчання гіркий . А плід його солодкий .        Знання багато місця не займає . І в житті допомагає .                                                                                                                 У якому з них є два однорідні присудки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однорідні присудки це не займає і допомагає