Користуючись наведеними даними побудувати кругову діаграму розподілу населення за регіонами Землі Азія -61% Африка-14% Європа-10% Латинська Америка-10% Північна Америка-4,7% Австралія та Океанія-0,3% (При виконанні завдання за...

Користуючись наведеними даними побудувати кругову діаграму розподілу населення за регіонами Землі Азія -61% Африка-14% Європа-10% Латинська Америка-10% Північна Америка-4,7% Австралія та Океанія-0,3% (При виконанні завдання за кальку чию населення приймаємо 7мільярдів осіб)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Намалюй коло. Вибери для кожного регіону окремий колір. Коло поділи на сектори відповідно відсоткам, що відносяться до материків. Розфарбуй сектори у відповідний колір та вкажи %. Нище зроби умовні позначення: квадратик-регіон, наприклад: синій квадратик -Європа і так для всіх.Все.