Коротке оповідання про весну з епітетами та порівнянями зі словами  сонце весна вітер жайворонок трава барвінок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна така чудоча пора року.Трава така ніжна наче оксамит,по ній в'ється барвінок.Сонце світить і гріє нас своїм світлим промінням.Вітер розповсюджує по всьому світі мелодійний спів жайворонка.