Короткий зміст "Пригоди чорного кота лапченка описані ним самим" ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У творі «Пригоди чорного кота Лапченка, опісані ним самим» розповідається про пригоди чорного кота Лапченка, який постійно потрапляв в різні халепи та смішні історії. Котові випадає бути свідком таких моментів у житті людини, які сховані від суспільства — кіт чує розмови, що точаться в родині, бачить, що роблять люди, коли їх ніхто не бачить. В даному творі дуже цікаво і весело описуються емоції і переживання головного героя.