Котик васько пустун и вытивник . то в черевик зализе то в пич шугоне и вийде звидты не сирый а чорный. а якось уранци и надумав ганятыся за сынычкою яку мыколка врятував вид морозу.такий галас здийняв що миколка не вытрымав и з...

Котик васько пустун и вытивник . то в черевик зализе то в пич шугоне и вийде звидты не сирый а чорный. а якось уранци и надумав ганятыся за сынычкою яку мыколка врятував вид морозу.такий галас здийняв що миколка не вытрымав и зачыныв малого розбышаку в кролыковий клитци склади й запышы план тексту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Котик Васько 2) Витівки Васька 3) Що надумав котик 4) Гра з синичкою 5) Урок для котика