Көп нүктенің орнына керект ісөздерді қойыңыз. 1.Cен үй … .2. Сіз балалармен ... .3. Әселге қораптарды ... .4. Әпкеңе еденді ... .5. Кітаптарды сөреге ... .6. Үлгерімітөменбалаларға ... .7. Сәулегекір ... . Керекті сөздер: таныс...

Көп нүктенің орнына керект ісөздерді қойыңыз. 1.Cен үй … .2. Сіз балалармен ... .3. Әселге қораптарды ... .4. Әпкеңе еденді ... .5. Кітаптарды сөреге ... .6. Үлгерімітөменбалаларға ... .7. Сәулегекір ... . Керекті сөздер: танысыңыз, апарыс, жинас, сыпырыс, қойыс, қарайлас, жуыс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сен уй сыпырыс сиз балалармен карайлас Аселге кораптарды апкене еденди жугысдыр китаптарди сореге кой улгерими томен балаларга комекиес Саулеге кир амандас