Краса героїв повісті М.Коцюбинського "Дорогою ціною". Напишіть будь-ласка цей твір!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у творі Коцюбиньського " Дорогою ціною" розглядається така проблема як прагнення людей бути вільними. Софія і Остап показали нам як вони прагнули стати вільними. Їхню любов один до одного неможна описати, вони ішли навсе заради один одного