Кравець який займається індивідуальною трудовою діяльністю,на пошиття одного костюма витрачає два дні(заробіток становить 850 грн).У неділю кравець зазвичай відпочиває.Друзі запропунували йому провести тиждень на базі відпочинк...

Кравець який займається індивідуальною трудовою діяльністю,на пошиття одного костюма витрачає два дні(заробіток становить 850 грн).У неділю кравець зазвичай відпочиває.Друзі запропунували йому провести тиждень на базі відпочинку.Вартість путівки становить 1560 грн.Розрахуйте чому дорівнює альтернативна вартість вибору кравця відпочити тиждень
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
850*7=5950 грн. Оскільки тиждень має 7 днів