Кременчуцьке водосховище найбільше на дніпрі його довжина іширина разом становлять 177км. Ширина водосховища 28 км .На скільки кілометрів ширина водосховища менша від його довжини?
Ответ(ы) на вопрос:
1)177-28=149 км довжина водосховища 2)149-28=121 км на стільки ширина менше довжини ===========================================