Кросворд про прислiвники 50баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Заповніть кросворд, вибравши з нижче поданих слів лише необхідні прислівники.                                                                                        Прислівник, могутній, повільно, шкільний, ласкаво, веселий, праворуч, урок, мимохідь, розумний, залюбки, пожовкнути, вчотирьох, голосний, верхи, восени, плескати, навшпиньки.
Гость
Заповніть кросворд, вибравши з нижче поданих слів лише необхідні прислівники.                                                                                        Прислівник, могутній, повільно, шкільний, ласкаво, веселий, праворуч, урок, мимохідь, розумний, залюбки, пожовкнути, вчотирьох, голосний, верхи, восени, плескати, навшпиньки.