Кто что открыл? Х. Колумб (А) кругосветное путешествие Б) открыл Америку В) Путь в Индию И что также открыли: Д. Магеллан, Васко де Гама?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ф.магеллан відкрив протоку яку пізніше й назвали Магелланова протока і він назвав океан тихим океаном. Васко да гама повернувся на батьківщину з цінним вантажем  прянощами.Він  відкрив для європи зручний шлях до багатств Азії. Васко да гама відкрив шлях до Індії