Кто не  будь   помогите  твир-роздум  на  тему     Володіти  ком ютером   сьогодні  необхідно,  через    те  що...  зарание  спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
теперішня людина живе у ньому.Це нові знання, розваги, спілкування на відстанях.Все це необхідно для нинішнього життя Хоча це починає переходити у пряму залежність.Якщо, людина перестане користуватися ним то в неї виникне відчуття недостачі, але все це прогресс його не зупинити бо він не шкодить комфорту до якого ми звикли. Тому кожен має обрати для себе значущу частину компьютера у житті самостійно.