КТО ПОНИМАЕТ РУМЫНСКИЙ,ЭТО К ВАМ! Описание канала ТНТ! НА РУМЫНСКОМ ЯЗЫКЕ, 7-8 предл.!!!СДЕЛАЮ ЛУЧШИМ ОТВ.!

Гость
TNT este unul dintre cele mai bune canale de Rossii.Tnt îmbogățește seriale sale interesante, cum ar fi Universitatea, băieți reale, Comedy Club, fizruk, fete.