Кукольный театр сочинение на казахском. Помогите пж, просто что-то в голову ничего не лезет. По этой картинке пж. УМЛ. КСТАТИ ЕЩЕ 8-9ПРЕДЛОЖЕНИЙ ПЖ ЗАРАНЕЕ СПАСИБО. ❤

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
театр ғажап орын Театрға адамдар көп барады Олар әдемі киім киеді Өз орындарына отырады Сахнада әртістер ойнайды Көрермендер қойылым барысында бір бірімен сөйлеспейді Театрда қызық пьесалар қойылады где большая буква там точка