Кулю радіусом 10 см перетнуто площиною на відстані 6 см від її центра. знайдіть довжину кола утвореного перерізом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Позначемо відстань перерізу від центра кулі за h. Радіус кола, утвореного перерізом, дорівнює: r = √(R²-h²) = √(10²-6²) = √(100-36) = √64 = 8 см. Тоді довжина цього кола становить 2πr = 2π*8 = 16π см.