Кун шыкты ды аспан ашылды. Ай туды ды айнала жарыққа бөлінді.Есік ашылды да уйне бір бейтаныс адам кіреді. Коңырау соғылды балалар да кідірмей сыныптан шыкты)))))орысшаға аударып бериниздерши

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
солнце выходит и небо открылось. Луна родилась и вокруг посветлело. дверь открылось в дам зашел не знакомый человек