Купили 4 іграшки ціною 6 карб.Усього заплатили 24карб. Поясни,про що дізнаємось обчисливши вираз: 6*4  24:6  24:4

Купили 4 іграшки ціною 6 карб.Усього заплатили 24карб. Поясни,про що дізнаємось обчисливши вираз: 6*4  24:6  24:4
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дізнаємося про таке: 1) 6*4 = 24 карб. стоїть вся покупка 2) 24:6 = 4 шт іграшок купили 3) 24:4 = 6 карб коштує кожна іграшка
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы