Купили огірки, помідори і цибулю – всього 18кг. Скільки овочів кожного виду купили, якщо відомо, що огірків купили в 4 рази більше, ніж цибулі, а помідорів – стільки ж, скільки і огірків?Там нужно найти НСД или НСК!!

Купили огірки, помідори і цибулю – всього 18кг. Скільки овочів кожного виду купили, якщо відомо, що огірків купили в 4 рази більше, ніж цибулі, а помідорів – стільки ж, скільки і огірків? Там нужно найти НСД или НСК!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цибуля Х Огірки 4Х Помідори 4Х Х+4Х+4Х=18 9х=18 Х=2 Цибуля 2 кг. Огірки 8 кг. Помідори 8 кг