Куряче яйце дивовижно міцне досить важко роздушити його в долонях впираючись у його кінці основна причина такої міцності а) тощина скарлупи б) склад скарлупи в)форма скарлупи г) захисна плівка всередині яйця д) особливий склад ...

Куряче яйце дивовижно міцне досить важко роздушити його в долонях впираючись у його кінці основна причина такої міцності а) тощина скарлупи б) склад скарлупи в)форма скарлупи г) захисна плівка всередині яйця д) особливий склад білка і жовтка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) тощина скарлупи а) тощина скарлупи