Квадрат і прямокутник мають однакові периметри. Знайти площу квадрата, якщо довжина прямокутника 12см, а його площа 96см2. і ще одна Периметр квадрата 32см. У цьому квадраті відрізком сполучили протилежні дві вершини. Знайти пл...

Квадрат і прямокутник мають однакові периметри. Знайти площу квадрата, якщо довжина прямокутника 12см, а його площа 96см2. і ще одна Периметр квадрата 32см. У цьому квадраті відрізком сполучили протилежні дві вершини. Знайти площу кожного утвореного трикутника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вроде получается 120см...................................
Гость
56 см...............................