Квитка була надзвичайно граною, Оксанка довго милувалась квиткою Спиши речення заминивши де потрибно именник займенником.Познач особу и видминок ц...

Квитка була надзвичайно граною, Оксанка довго милувалась квиткою Спиши речення заминивши де потрибно именник займенником.Познач особу и видминок ц...Квитка була надзвичайно граною, Оксанка довго милувалась квиткою Спиши речення заминивши де потрибно именник займенником.Познач особу и видминок цього займенника
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оксана( Вона) довго милувалась нею.