L usually go with.......l lake spending holidays in.....because.......l lake..... l can.....l because..... Last summer l.....We...... lt was fantastic when we....First l .......Then l.....After that.... помогите пожалуйста вста...

L usually go with.......l lake spending holidays in.....because.......l lake..... l can.....l because..... Last summer l.....We...... lt was fantastic when we....First l .......Then l.....After that.... помогите пожалуйста вставить слова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
где сами слова которые надо вставить. или самой сочинить?