Ластівка живе 9 років,що становить віку сороки. Ворона живе на 22 роки довше  ніж сорока. Скількиї років живе ворона?----------- Один менший автобус вміщує  30 пасажирів  а більший- 40. Скільки потрібно автобусів  щоб розмістит...

Ластівка живе 9 років,що становить віку сороки. Ворона живе на 22 роки довше  ніж сорока. Скількиї років живе ворона?----------- Один менший автобус вміщує  30 пасажирів  а більший- 40. Скільки потрібно автобусів  щоб розмістити стільки  пасажирів , скільки їх вміщують  6 більших  автобусів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Немного не поняла, если становить означает является...., то и сорока живет 9 лет, а  ворона 9+22=31 год  6 больших автобусов вмещают  8х40=240 человек  а если маленьких автобусов, то 240:30=8маленьких  автобусов    или   6 больших