Ласунчик хитрун i веселун пройшли один i той же тест з 6 запитань ласунчик вiдповiв нi нi так так так так хитрун вiдповiв так нi нi так так так веселун вiдповiв нi нi нi так так так зясувалося що у ласунчика 2 неправильнi...
Ласунчик хитрун i веселун пройшли один i той же тест з 6 запитань ласунчик вiдповiв нi нi так так так так хитрун вiдповiв так нi нi так так так веселун вiдповiв нi нi нi так так так зясувалося що у ласунчика 2 неправильнi вiдповiдi а у хитруна тiльки 2 правильнi cкiльки правильних вiдповiдей у веселуна
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. Вірні відповіді Веселуна на 1, 5 та 6 запитання тесту